Jakie karaoke wybrać na Sylwestra?

Nie da się ukryć faktu, że chyba wszyscy kochają imprezy sylwestrowe, ponieważ w tą najgorętsza noc w roku każdy świętuje nadchodzący Nowy Rok w rytm muzyki. Trzeba jednak przyznać, że jedyną rzeczą lepszą od uczestnictwa w Balu Sylwestrowym jest zorganizowanie Sylwestra w domu. Samo zebranie gości, jedzenia, wybranie muzyki – daje mnóstwo radości i satysfakcji, poza tym świetną zabawą na Sylwestra jest zawsze wspólne karaoke. Często pojawia się jednak problem: jakie piosenki wybrać, żeby spodobały się gościom i zachęciły ich do wspólnego śpiewania? Poniżej znajdziesz poradnik, dotyczący tego, co należy przygotować i wziąć pod uwagę, aby zorganizować udane karaoke na Sylwestra. Przeczytaj koniecznie!

Zacznijmy od tego, że przede wszystkim trzmaj się znanych melodii. Musisz pamiętać, że niezależnie od tego jaki motyw wybierzesz, powinieneś mieć przynajmniej jedną płytę z każdego gatunku muzyki. Generalnie rzecz ujmując dobrze jak będzie miał trochę disco polo, trochę lat 60-tych, odrobina hip-hopu – tak, żeby każdy miał szansę przyłączyć się do zabawy. Poza tym bardzo ważne jest, abyś wcześniej dokładnie przeanalizował listę gości, na spokojnie pomyśl, kogo planujesz zaprosić i co poszczególni goście lubią, a czego nie. Musisz pamiętać o tym, że grupa nastolatków prawdopodobnie nie będzie się bawić przy muzyce z lat 60tych, a starszego towarzystwa nie rozrusza dziesięciu najlepszych artystów hip-hopowych ubiegłego roku.
Ponadto zwiąż z imprezą jakiś motyw przewodni.

Musisz wiedzieć, że planowanie imprezy pod względem motywu zawsze przynosi dużo frajdy i bardzo ułatwia wybór muzyki do karaoke. W związku z tym możesz na przykład zorganizować imprezę stylizowaną na lata 80te, na której wszyscy będą śpiewać przeboje z tamtej epoki i ubiorą się w charakterystyczne dla niej stroje. Innym, ciekawym pomysłem może być impreza w stylu Las Vegas? Wtedy wszyscy śpiewają przeboje Elvisa i grają w pokera. Ciekawy jest również motyw musicali z Brodway'u... No cóż, możliwości jest nieskończenie wiele!

Jeśli jednak zabraknie Ci już pomysłów to rozważ także zakup składanek, na których znajdziesz po trochę każdego rodzaju muzyki. Możesz być pewny, że bardzo ułatwi ci to zadanie, zwłaszcza gdy organizujesz imprezę w ostatniej chwili. Pamiętaj jednak, że impreza karaoke to ma być przede wszystkim zabawa, niezależna od tego, jakie kto posiada umiejętności wokalne. W związku z tym poza dobrą muzyką do śpiewania koniecznie zadbaj także o dobrą i wyluzowaną atmosferę na imprezie, żeby nikt nie bał się oraz nie krępował się śpiewać w karaoke. Im więcej osób bierze udział w karaoke tym lepiej i ciekawiej!

O zajazdkrapkowice.pl:

Jeżeli organizujesz wyjazd sylwestrowy lub takiego szukasz - zapraszamy do lektury! Na naszym portalu znajdziesz wiele rad jak sprawić, by sylwester był jeszcze bardziej wyjątkowy. Dodatkowo, znajdziesz u nas wiele rad dotyczących sylwestrowych kreacji dla każdego!

Shooting range Krakow

Kontakt

ul. Basztowa 21, 47-300 Krapkowice

512-008-112

kontakt@zajazdkrapkowice.pl

Galeria