Jak się ubrać na imprezę sylwestrową?

Bez względu na to, czy ostatnią noc w roku powitamy w górskiej chacie, czy też zdecydujemy się na uczestnictwo w ekskluzywnym przyjęciu nie zaszkodzi, jeśli zadbamy o to, aby sylwester był perfekcyjny. Osiągnięcie tego celu jest możliwe między innymi wówczas, gdy stosunkowo wcześnie zatroszczymy się o odpowiedni strój. Nie możemy zapomnieć i o tym, że do dobrej zabawy potrzebny jest szampan, dobre jedzenie i muzyka, pamiętajmy jednak, że duże znaczenie ma też dobre samopoczucie. Tylko wówczas, gdy wszystkie te czynniki zgrywają się ze sobą można mówić o tym, że zabawa jest prawdziwie szampańska. Zastanawiając się nad doborem stroju w pierwszej kolejności pamiętajmy o tym, aby jego charakter był dopasowany do charakteru imprezy, w której zamierzamy uczestniczyć. Istnieje przynajmniej kilka typów imprez, a to, co sprawdza się na jednej z nich, na innej może wywołać konsternacje i rozbawienie.

Jeśli zatem razem ze znajomymi spędzamy sylwestra w górach, a do tego nie tylko wynajęliśmy domek, ale również sami zorganizowaliśmy imprezę, powinniśmy pamiętać przede wszystkim o jej nieformalnym charakterze. Jeśli zatem obawiamy się, że nie mamy stosownej kreacji, możemy odetchnąć z ulgą, z powodzeniem wystarczą bowiem spodnie jeansowe, jasna koszula, ciepły sweter i równie ciepłe buty. Nasi współbiesiadnicy najprawdopodobniej będą zresztą wyglądać tak samo. Sytuacja staje się nieco bardziej skomplikowana, gdy wybieramy się na spotkanie organizowane przez znajomych. Nie można wtedy podchodzić do kwestii związanych z ubiorem równie niefrasobliwie i to nawet pomimo tego, że gospodarzowi z pewnością zależy przede wszystkim na tym, aby wszyscy odwiedzający go goście czuli się maksymalnie swobodnie. Nie można zapomnieć zatem o tym, że luz powinien być komfortowy, warto więc zadbać o bardziej eleganckie spodnie i białą koszulę z kołnierzykiem. Jeśli chcemy założyć sweter, niech będzie on lekki, zastąpić można go przy tym marynarką. Duże znaczenie ma też dobór obuwia, choć równie dobrze sprawdzają się zarówno zawiązywane buty, jak i wsuwane mokasyny.

O zajazdkrapkowice.pl:

Jeżeli organizujesz wyjazd sylwestrowy lub takiego szukasz - zapraszamy do lektury! Na naszym portalu znajdziesz wiele rad jak sprawić, by sylwester był jeszcze bardziej wyjątkowy. Dodatkowo, znajdziesz u nas wiele rad dotyczących sylwestrowych kreacji dla każdego!

Shooting range Krakow

Kontakt

ul. Basztowa 21, 47-300 Krapkowice

512-008-112

kontakt@zajazdkrapkowice.pl

Galeria