Nad morzem czy w górach - tajemnica udanego Sylwestra!

W tym samym momencie, w którym na wystawach sklepowych pojawiają się pierwsze świąteczne ozdoby, zaczynamy myśleć o urokach sylwestrowej nocy. Niemal natychmiast przychodzą nam do głowy różne pomysły na jej spędzenie, najważniejszym zadaniem wydaje się przy tym wybór tego najbardziej atrakcyjnego. Sylwester można spędzić bez konieczności ruszania się z domu, w gronie rodziny i przyjaciół, można jednak zdecydować się również na wyjazd zwłaszcza, że niezapomniane wrażenia czekają na nas nie tylko w górach, ale również nad morzem. Współcześnie to pierwsza z przytoczonych tu opcji cieszy się największym powodzeniem, prym wiedzie przy tym otoczone przez góry Zakopane. Okazuje się jednak, że i sylwester nad Bałtykiem może być wyjątkowo interesujący, z roku na rok jego popularność więc rośnie. Osoby, które wybierają się nad morze podkreślają przede wszystkim, że wyjazd umożliwia im beztroskie oderwanie się od tego, co przytłacza w codziennym życiu. Zamarznięte, skute lodem morze skłania do refleksji, a spacer zaśnieżoną plażą pozwala na odkrycie uczucia ukojenia.

sylwester nad morzeMorze to również bogactwo basenów i saun i zacisze pokoju hotelowego, z całą pewnością więc i nad Bałtykiem można przeżyć noc sylwestrową ze snów. Osoby, które myślą o sylwestrze w górach muszą liczyć się z tym, że panuje tam nieco inna atmosfera, nie powinno być dla nas jednak zaskoczeniem to, że niemal nikomu różnica ta nie przeszkadza. Sylwester w górach to przede wszystkim stoki pełne narciarzy, wypełnione po brzegi knajpy oraz dziesiątki osób spacerujących po ulicach. O tym, jak dużą popularnością się cieszy najlepiej świadczy to, że nocleg musi być rezerwowany z wielodniowym wyprzedzeniem. Sam nocleg także może być zresztą dostosowany do naszych potrzeb, czekają więc na nas przytulne pokoje u bacy, pokoje w hotelach i pensjonatach, a nawet chatki góralskie, które można wynająć wraz z przyjaciółmi. Oferty są zresztą pełne dodatkowych atrakcji, z których możemy wybierać dokładnie takie rozwiązania, jakie wydają się nam najbardziej kuszące.

O zajazdkrapkowice.pl:

Jeżeli organizujesz wyjazd sylwestrowy lub takiego szukasz - zapraszamy do lektury! Na naszym portalu znajdziesz wiele rad jak sprawić, by sylwester był jeszcze bardziej wyjątkowy. Dodatkowo, znajdziesz u nas wiele rad dotyczących sylwestrowych kreacji dla każdego!

Shooting range Krakow

Kontakt

ul. Basztowa 21, 47-300 Krapkowice

512-008-112

kontakt@zajazdkrapkowice.pl

Galeria